• Taze
Yağ Emici Volkanik Silindir, Taşınabilir ve Tekrar Kullanılabilir Yağa Dayanıklı Yüz Aleti, Hareket Halindeyken Yağ Kontrolü, Evde Seyahat Etmek veya Yüz Masajı Yapmak için Uygundur

Yağ Emici Volkanik Silindir, Taşınabilir ve Tekrar Kullanılabilir Yağa Dayanıklı Yüz Aleti, Hareket Halindeyken

₺ 66.27

Yağ Emici Volkanik Silindir : Güçlü uygulanabilirlik, yağ emme silindiri, anında kuru-yağlı cilt, ipeksi etkisi ile, böylece yüz açıkça değil greasy.it güçlü yağ kontrol kabiliyetine sahiptir.Yüz Durumunu İyileştirin : Yağ Emici Volkanik Silindir ciltteki fazla yağı hızla emer, yüz durumunu iyileştirmeye yardımcı olur, yüzü temiz ve nefes alabilir tutar, cildi her zaman temiz tutar.Yağ Emici Volkanik Silindirin Temizlenmesi Kolaydır : Kapağı çıkarın, ardından kilitleme halkasını açmak için saat yönünün tersine çevirin, ardından volkanik stoğu çıkarın ve ılık su ve yumuşak sabunla yıkayın, durulayın ve gece boyunca hava kurumasına izin verin.Benzersiz Malzemeler : Yağ Emici Volkanik Silindir volkanik taştan yapılmıştır, güvenli ve doğaldır, Makyajı korur, tüm cilt tipleri için uygundur.Makyajı Her zaman ve her yerde Yeniden uygulayın : Küçük boyutlu ve hafif, Yağ Emici Volkanik Rulo, bir çantada, bir tarihte, dışarı çıkarken, ofiste, evde vb.Taşımak için uygundur. 1. Yüzünüzdeki fazla yağı anında alın ve temiz ve mat bir cildi geri yükleyin, yansıtıcı doğasını yayarken yağ ve kiri emer.2. Sadece tek kullanımlık olan kurutma kağıdının aksine yeniden kullanılabilir ve temizlenmesi kolaydır.3. Taşınabilir ve taşıması kolay, artık kağıtları kurutmak için çantanızın etrafında dolaşmanıza gerek yok.4. Makyajınızı koruyun, makyajınızı ve fondöteninizi bozmaz, cildinizin en iyi şekilde görünmesini ve hissetmesini sağlar.

detaylı bilgi

Type:
Oil Absorbing Volcanic Roller
Wrap Size:
12.5*7.5*3.3cm
Color:
black
Weight:
Approx. 40g
Material:
ABS
How to use: :
1.Roll the volcanic stone over your T-zone (across your forehead and down your nose), or anywhere you have excess oil. :
2.You will see the used color change from light redbrown to brown :
Package Include:
1 x Oil Absorbing Volcanic Roller :

Müşteri seçimi