• Taze
Dijital Optik Fiber Analog Ses, USB Kablosu Makinesi 32 44.1, 48 ve 96 kHz Dijital Analog Ses Dönüştürücü için Ev için Profesyonel Ses Anahtarlama

Dijital Optik Fiber Analog Ses, USB Kablosu Makinesi 32 44.1, 48 ve 96 kHz Dijital Analog Ses Dönüştürücü için

₺ 97.20

Ev veya profesyonel anahtarlama için tasarlanmış dijital analog dönüştürücü, kurulumu ve kullanımı kolaydır.Yüksek kaliteli plastik malzemeden yapılmış, sağlam, dayanıklı ve uzun ömürlüdür.Koaksiyel veya dijital sinyali analog L/R sesine dönüştürür.Profesyonel üretim, istikrarlı özellikleri ve yüksek güvenilirlik.32, 44.1, 48 ve 96 k Hz örnekleme hızlarını destekleyin. sol ve sağ ses kanalında 24 bit S/PDIF giriş bit akışı.Elektromanyetik gürültüsüz iletim sağlar.Özellik : 1. Ev veya profesyonel anahtarlama için tasarlanmış dijital analog dönüştürücü, kurulumu ve kullanımı kolaydır.2. Koaksiyel veya dijital sinyali analog L/R sesine dönüştürür.3. 32, 44.1, 48 ve 96 k Hz örnekleme hızlarını destekleyin. sol ve sağ ses kanalında 24 bit S/PDIF giriş bit akışı.Elektromanyetik gürültüsüz iletim sağlar.4. Yüksek kaliteli plastik malzemeden yapılmış, sağlam, dayanıklı ve uzun ömürlüdür.5. Profesyonel üretim, istikrarlı özellikleri ve yüksek güvenilirlik.Yaklaşık Sol/Sağ Audioİnput Bağlayıcı F Ek m 1 XRCA ve (Koaksiyel) biz Çıkış bağlantısı : 2 XRCA ve (R / L) biz Kilo Black External Güç Kaynağı : 5 V DC / 1 AConsumption Güç : 0.5 WSampling Oranı : 32 2, 44,1 2, 48 ve 96 KHzİnput Ses : Koaksiyel veya Dijital Ses Audio Output : : Plastic Color Dijital Analog Converter Material özellikler : Durumu : %100 Marka bod y Türü : : : . 83g Paket Listesi : 1 x Dijital Analog Dönüştürücü1 x Fiber Optik Kablo1 x USB Kablosu1 x Manuel Not : USB portu(DC 5 V / 1 A), kararlı voltaj ve akım ile güçlendirilmiştir, bazı kötü dalga formlarını filtreleyin.Bu nedenle, DAC (dijital analog ses dönüştürücü) daha iyi çalışacak ve kod çözme daha kararlı olacaktır.

detaylı bilgi

Condition:
100% Brand New
Item Type:
Digital Analog Converter
Material:
Plastic
Color:
Black
External Power Supply:5V DC / 1A :
Consumption Power:0.5W :
Sampling Rate:32、44.1、48 and 96 KHz :
Input Audio:
Coaxial or Digital Audio
Output Audio:
Left/Right Audio
Input Connector:Toslink,1XRCA(Coaxial) :
Output Connector:
2XRCA(R / L)
Weight:
Approx. 83g
Package List:
1 x Digital Analog Converter :
1 x Optical Fiber Cable :
1 x USB Cable :
1 x Manual  :
Powered by USB port(DC 5V / 1A), stable voltage and current, filter out some bad waveform. Therefore, DAC (digital analog audio converter) will work better and decoding will more stable. :

Müşteri seçimi