• Taze
10 ml Cilt Bakımı Serum Masaj Koku uçucu yağ Cilt Nemlendirici Yatıştırıcı Rölyef Yorgunluk, Aromaterapi Yağı Cilt Gençleştirme (Limon Otu)

10 ml Cilt Bakımı Serum Masaj Koku uçucu yağ Cilt Nemlendirici Yatıştırıcı Rölyef Yorgunluk, Aromaterapi Yağı

₺ 24.27

Aromaterapi masaj yağı : Özellikle masaj ve aromaterapi için kullanılan vücut bakımı masaj yağı, konsantrasyonu artırabilir, stresi azaltabilir ve azaltabilir, ruh halini iyileştirebilir, kaygıyı, uyuşukluğu, sinirliliği, baş dönmesini ve yorgunluğu giderebilir.Cilt dostu : Yüksek kaliteli gliserin ve bitki özlerinden üretilen uçucu yağlar gerçekten güvenli ve zararsızdır, cilt yağ salgısını düzenler, gözenekleri küçültür, cildi arındırır ve cildinizde tahrişe neden olmadan mükemmel cilt gençleştirme etkilerine sahiptir.Nasıl kullanılır : Tamamen seyreltmek için suya uygun miktarda uçucu yağ damlatın veya yüzünüzü yıkayın veya yıkayın.Uçucu yağ güçlü bir sapma performansına sahiptir.Kullandıktan sonra cilt yüzeyini suyla durulayın.Veya yoğun cilt bakımı için kremler ve losyonlarla karıştırın.Evde kullanın : Cildi beslerken ve yenilerken, beden ve zihin rahatlamasını mükemmelleştirmek için bu aromatik yağı tam vücut masajı için kullanın moisture.As uçucu yağların saflığı çok yüksektir, kullanmadan önce bunları belirli bir oranda seyreltmeniz ve evde SPA yapmanız önerilir.Uygulanabilir senaryolar : Cilt bakımı uçucu yağlar, masaj yoluyla uçucu yağlardaki besinlerin emilimini teşvik etmek için masaj SPA ve yoga egzersizlerinde kullanılabilir techniques.It kokuları gidermek için ev temizliği için de kullanılabilir.Aromaterapi makinesine birkaç damla eklemek yorgunluğu giderebilir ve uykuyu teşvik edebilir.Şartname : Öğe Türü : uçucu yağ Malzeme : Glycerinum Net İçeriği : 10 ml Uygulama Senaryo : Aromaterapi, cilt bakımı, masaj SPA, yoga egzersiz, ev temizlik, vb Kullanımı : 1. Karışık uygulama yöntemi : uçucu yağı losyon, krem, jel, toner, vücut losyonu ve diğer cilt bakım ürünlerinde seyreltin.Karıştırdıktan sonra, çeşitli amaçlar için kullanılabilir ve çeşitli efektler oynayabilir. 2. Soluma yöntemi : sıcak su hazırlayın, saf bitki esansiyel yağı damlatın, kafayı bir havluyla örtün, sıcak buhardan salınan aromaterapi serumunu teneffüs edin, 5-10 dakika tutun ve ardından kalan cilt yüzeyini yıkayın. 3. Duş yöntemi : duş suyuna 8-10 damla uçucu yağ koyun, eşit şekilde karıştırın ve duş almadan önce seyreltin.Uçucu yağ güçlü geçirgenliğe sahiptir. 4. Aromaterapi yöntemi : aromaterapi masasının kabına yaklaşık %80 dolu damıtılmış su dökün ve ardından aromaterapi kokusu yavaşça yayılacak, bu da ruh halini rahatlatabilir ve zihinsel durumu iyileştirebilir. 5. Püskürtme yöntemi : (1) Rahatlayın ve gözlerinizi kapatın; (2) havai püskürtün, sisin yavaşça başa inmesine izin verin; (3) Saç, yüz ve boyun gibi diğer bölgelere püskürtmeden önce kokuyu koklayana kadar bekleyin. 6. Masaj yöntemi : baz ile seyreltildikten sonra uçucu yağı kullanın oil.Do uygularken uçucu yağı doğrudan cilde düşürmeyin.Paket listesi : 1 x uçucu yağ .

detaylı bilgi

Item Type:
Essential Oil 
Material:
Glycerinum
Net Content:
10ml
Application Scenario:
Aromatherapy, skin care, massage SPA, yoga exercise, household cleaning, etc
Usage:
1. Mixed application method:
dilute the essential oil in lotion, cream, gel, toner, body lotion and other skin care products. After stirring, it can be used for a variety of purposes and play a variety of effects.
2. Inhalation method:
prepare hot water, drop pure plant essential oil, cover the head with a towel, inhale the aromatherapy serum released from the hot steam, keep it for 5-10 minutes, and then wash the residual skin surface.
3. Shower method:
put 8-10 drops of essential oil into the shower water, stir evenly and dilute it before taking a shower. The essential oil has strong permeability.
4. Aromatherapy method:
pour distilled water into the container of the aromatherapy table about 80% full, and then aromatherapy fragrance will slowly emit, which can comfort the mood and improve the mental condition.
5. Spray method:
(1) Relax and close your eyes; :
(2) spray the overhead, let the fog slowly down to the head; :
(3) Wait until they smell the fragrance before spraying on other areas, such as hair, face and neck. :
6. Massage method:
use the essential oil after being diluted with the base oil. Do not drop the essential oil directly on the skin when applying.
Package List:
1 x Essential Oil  :

Müşteri seçimi