• Taze
CEUGS 240 W Süper Parlak Mısır LED Ampul (2400 W Eşdeğer) 3000 K-6000 K 24,000 LM LED Lamba E27/E39 Alan Aydınlatma Garaj Depo Sundurma Yard için, 3000 k, E27 120 W

CEUGS 240 W Süper Parlak Mısır LED Ampul (2400 W Eşdeğer) 3000 K-6000 K 24,000 LM LED Lamba E27/E39 Alan Aydınlatma

₺ 635.97

[Kalite LED] %50 daha küçük, %30 daha hafif,100lm/w'nin yüksek watt-lümen çıkış oranı ile normal 240 W LED ampule kıyasla %45 daha parlakken, 2000-2400 W akkor ampulün değiştirilmesi yılda 200 $ ' dan fazla elektrik faturası tasarrufu sağlar. [ABD Tasarım]Tam alüminyum kaplama konut ile dahili ısı dağılımı fan, hiçbir pas, hiçbir paslanmasına, ince vücut ile elmas PC abajur, bir sanat eseri olarak güzel yapmak. [Anında açık]Isınma yok, titreme yok,yeşil ve çevre dostu, gözler için güvenli.Çok yönlü, 360° ışın açısı,daha geniş bir alanı kaplar, ticari ve endüstriyel projeler için tutarlı ve güvenilirdir. [E27 / E39 Adaptörü]evde,garajda,bodrumda,depoda,ahırda,araba yolunda,süpermarkette,ofiste,otoparkta,benzin istasyonunda,showroomda,spor salonunda yeterli aydınlatmaya ihtiyaç duyulan her yerde yaygın olarak kullanılan hem ABD düzenli vida tabanına hem de büyük mogul armatürlerine uygundur. [Uzun ömürlü] Bizim LED mısır ampuller kullanabilirsiniz 20000 saat (Eğer bir gün kullanımı 5 saat), Yüksek kaliteli ve dayanıklı, sık lamba değiştirme sorunu önlemek. ★Ürün özellikleri : - Yüksek parlaklık 5736 lamba boncuk, düşük ışık çürüme, yüksek parlaklık.- Yumuşak aydınlatma, video titremesi yok, göz sağlığınızı koruyun.- Geniş uygulama, ev aydınlatma, dekoratif aydınlatma, ticari aydınlatma için kullanılabilir.- Bakır kaplı alüminyum lamba kapağı, güçlü iletkenlik ve kararlı akım.- LED enerji tasarrufu, zararlı madde içermez, çevreyi ve sağlığı korur., Oo, oo, ürün parametreleri : Ürün Adı : LED Mısır bulb Material : alüminyum + bakır + LED lamba beads Specification : farklı ölçüm araçları Nedeniyle E27 Power kaynağı modu : lamba tutucu güç supply Light kaynak : LEDLight renk : sıcak beyaz ışık/parlak beyaz ışık, oo, izin lütfen 1 ölçüm sapması-3mm.Eğer düzgün yükleyemiyor, lütfen hemen bizi arayın.★Farklı ekranlar ve ışık efektleri nedeniyle, ürünün gerçek rengi resimde gösterilen renkten biraz farklı olabilir.Teşekkürler!★Ürünü aldığınızda ancak memnun değilseniz, lütfen bizimle iletişime geçin, size iade ve değişim hizmetleri sağlayabiliriz.

detaylı bilgi

Power supply mode:
lamp holder power supply
Light source:
LED
Light color:
warm white light/bright white light
★Due to different measurement tools, please allow a measurement deviation of 1-3mm. :
★If you cannot install it correctly, please contact us immediately. :
★Due to different displays and lighting effects, the actual color of the product may be slightly different from the color shown in the picture. Thanks! :
★When you receive the product but are not satisfied, please contact us, we can provide you with return and exchange services. :

Müşteri seçimi