• Taze
01 02 015 Kozmetik Saklama kutusu, Makyaj Organizatör Kolay temizlenebilir 360 Derece Dönen Ayrılabilir Şeffaf Büyük Kapasiteli Banyo Yatak Odası için

01 02 015 Kozmetik Saklama kutusu, Makyaj Organizatör Kolay temizlenebilir 360 Derece Dönen Ayrılabilir Şeffaf

₺ 288.00

AYARLANABİLİR VE KURULUMU KOLAY : Kullanım kılavuzuna göre montajı ve sökülmesi kolaydır ve rafın yüksekliği serbestçe ayarlanabilir.Çıkarılabilir tasarımın temizlenmesi kolaydır.Mükemmel organize ve kozmetik ve aksesuar mağazası MAKYAJ ORGANİZATÖR : .Bu arkadaşlar, aile ve herhangi bir makyaj severler için mükemmel bir Noel hediyesi. 360 DERECE DÖNDÜRME : Bu makyaj organizatörü döndürülebilir, böylece istediğinizi kolayca alabilir ve yerine geri koyabilirsiniz.BÜYÜK KAPASİTE : Ruj, oje, krem, yanak rengi, göz farı, toz, toner, nemlendirici krem vb.Depolamak için çok uygundur.YERDEN tasarruf edin : Banyoda çeşitli bireysel güzellik ürünlerini tutmak daha az yer kaplar ve yaşam alanınızı düzenli hale getirir.Özellik : 1. Mükemmel organize ve kozmetik ve aksesuar mağazası MAKYAJ ORGANİZATÖR : .Bu arkadaşlar, aile ve herhangi bir makyaj severler için mükemmel bir Noel hediyesi.2. AYARLANABİLİR VE KURULUMU KOLAY : Kullanım kılavuzuna göre montajı ve sökülmesi kolaydır ve rafın yüksekliği serbestçe ayarlanabilir.Çıkarılabilir tasarımın temizlenmesi kolaydır.3. YERDEN tasarruf edin : Banyoda çeşitli bireysel güzellik ürünlerini tutmak daha az yer kaplar ve yaşam alanınızı düzenli hale getirir.4. 360 DERECE DÖNDÜRME : Bu makyaj organizatörü döndürülebilir, böylece istediğinizi kolayca alabilir ve yerine geri koyabilirsiniz.5. BÜYÜK KAPASİTE : Ruj, oje, krem, yanak rengi, göz farı, toz, toner, nemlendirici krem vb.Depolamak için çok uygundur.Şartname : Öğe Türü : Makyaj Organizatör Malzeme : Akrilik + silikonrenk : şeffafürün Boyutu : Yaklaşık.35x22. 6 cm / 13.8x8.9 inç Ağırlık : Yaklaşık. 1192g / 42 oz Paket Listesi : 1 x Taban2 x Dikey Bölüm1 x Üst Plaka4 x Yatay Bölüm16 x Sabit Halka1 x ingilizce kılavuzunot : 1. Izin lütfen 1‑2in hata nedeniyle manuel ölçüm.Anlayışınız için teşekkürler.2. Monitörler aynı kalibre, fotoğrafları görüntülenen öğe renkli gerçek nesneden biraz farklı gösteriliyor olabilir.Lütfen gerçek olanı standart olarak alın.

detaylı bilgi

Item Type:
Makeup Organizer
Material:
Acrylic + Silicone
Color:
Transparent
Product Size:
Approx.35x22.6cm / 13.8x8.9in
Weight:
Approx. 1192g / 42oz
Package List:
1 x Base :
2 x Vertical Partition :
1 x Top Plate :
4 x Horizontal Partition :
16 x Fixed Ring :
1 x English Manual :
1. Please allow 1‑2in error due to manual measurement. Thanks for your understanding. :
2. Monitors are not calibrated same, item color displayed in photos may be showing slightly different from the real object. Please take the real one as standard. :

Müşteri seçimi