• Taze
Redxıao Biyokimyasal Sünger Filtreler, Sağlam ve Dayanıklı Plastik Malzeme ile Çok Katmanlı Tasarım Güçlü Vantuz Dayanıklı ve Güzel Akvaryum Balık Tankı için

Redxıao Biyokimyasal Sünger Filtreler, Sağlam ve Dayanıklı Plastik Malzeme ile Çok Katmanlı Tasarım Güçlü Vantuz

₺ 141.30

Çoklu Filtreleme, Daha İyi Filtreleme Etkisi.Yüksek Kaliteli Plastik Malzeme, Sağlam Ve Dayanıklı.Filtre Pamuğu, Safsızlıkları Filtrelemek İçin Büyük Miktarda Alana Sahip, Yüksek Kaliteli Sünger, Çok Katmanlı Tasarımdan Yapılmıştır.Güçlü Vantuz, Dayanıklı Ve Güzel, Kolay Temizlenebilir.Biyokimyasal Pamuk, Su Kalitesini Daha Net Hale Getirmek İçin Nitrifikasyon Bakterileri Yetiştirir.Şartname : Durum : %100 % Yeni Öğe Türü : Balık tank filtresi Malzeme : Plastik Renk : Resim Olarak Gösterilen Yükseklik : Yaklaşık. 9.8 Cm / 3.9 İn Genişlik : Yaklaşık. 3 Cm / 1.2 İn Paket Listesi : 1 * balık tank filtresi 1 * Boru Not : 1. Lütfen Manuel Ölçüm Nedeniyle Hafif Hataya İzin Verin.Anlayışınız İçin Teşekkürler. 2. Monitörler Aynı Kalibre, Fotoğrafları Görüntülenen Öğe Renkli Gerçek Nesneden Biraz Farklı Gösteriliyor Olabilir.Lütfen Gerçek Olanı Standart Olarak Alın.

detaylı bilgi

Condition:
100% Brand New
Item Type:
Fish Tank Filter
Material:
Plastic
Color:
Shown As Picture
Height:
Approx. 9.8Cm / 3.9In
Width:
Approx. 3Cm / 1.2In
Package List:
1 * Fish Tank Filter :
1 * Pipe :
Note:
1. Please Allow Slight Error Due To Manual Measurement. Thanks For Your Understanding. :
2. Monitors Are Not Calibrated Same, Item Color Displayed In Photos May Be Showing Slightly Different From The Real Object. Please Take The Real One As Standard. :

Müşteri seçimi