• Taze
4 Adet Çiçek Şekilli Köpük Şişesi, 300 ml Sıvı Sabun Şişesi, Doldurulabilir Köpük Dağıtıcı Konteyner, taşınabilir Plastik pompa şişesi Banyo Mutfak Seyahat için

4 Adet Çiçek Şekilli Köpük Şişesi, 300 ml Sıvı Sabun Şişesi, Doldurulabilir Köpük Dağıtıcı Konteyner, taşınabilir

₺ 64.80

[ Çiçek şeklinde Köpük ] Bu el sabunu dispenseri mükemmel işçiliktir.Ellerinizi yıkarken, şişe pompa kafasına hafifçe bastırın ve anında daha iyi ve renkli hissetmenizi sağlayacak bir çiçek şekli görünecektir. life.At aynı zamanda, çocukları şaşırtacak. [ Mükemmel İşçilik ] Şişe gövdesinin elmas şekli, şişe gövdesi elmas kesme işlemini dikkatlice tasarladı.Doğrudan el sabunu, yüz temizleyici, şampuan, duş jeli gibi köpürebilir sıvılara dökebilirsiniz. [Taşınabilir Boyutu ] 6.4 inç. 300 ml kapasiteli.Şişe dayanıklı ve dayanıklıdır. lightweight.It sadece banyoya ve mutfağa yerleştirilemez, aynı zamanda seyahat ederken yanınızda da taşınabilir. [ Kaliteli Malzeme ] Çiçek köpüren şişe gövdesi PET'den yapılmıştır, şişe pompa kafası sağlam, dayanıklı, hafif ve geri dönüştürülebilir PP'den yapılmıştır. [Temizlemesi Kolay ] Spiral şişe ağzı, geniş çaplı tasarım, temizlik için çıkarılabilir, doldurma ve temizleme için uygundur.Şartname : Öğe Türü : Sabun Şişesi Gövde Malzemesi : PETG Pompa Kafası Malzemesi : PP Kapasite : 300 ml Uygulama : El Sabunu, duş jeli, vb.Ağırlık : Yaklaşık. 385g / 13.6 oz Toplam Yükseklik : Yaklaşık. 163mm / 6.4 inç Paket Listesi : 4 x Sabun Şişesi Not : 1. Izin lütfen 01 inç hata nedeniyle manuel ölçüm.Anlayışınız için teşekkürler. 2. Monitörler aynı kalibre, fotoğrafları görüntülenen öğe renkli gerçek nesneden biraz farklı gösteriliyor olabilir.Lütfen gerçek olanı standart olarak alın.

detaylı bilgi

Item Type:
Soap Bottle
Body Material:
PETG
Pump Head Material:
PP
Capacity:
300ml
Application:
Hand Soap, Shower Gel, etc.
Weight:
Approx. 385g / 13.6oz
Total Height:
Approx. 163mm / 6.4inch
Package List:
4 x Soap Bottle :
Note:
1. Please allow 01 inch error due to manual measurement. Thanks for your understanding. :
2. Monitors are not calibrated same, item color displayed in photos may be showing slightly different from the real object. Please take the real one as standard. :

Müşteri seçimi