• Taze
Üstün 4 Adet Mobilya Tekerlekler, Katı Pirinç Döner Castor Tekerlekler, Evrensel Caster, Tekerlek Çapı 25mm, Vida Tarzı Yedek Tekerlekler, Retro Tarzı, Hiçbir Gürültü, Yük 150 kg,Sehpa Kanepeler için Piyano Tabl

Üstün 4 Adet Mobilya Tekerlekler, Katı Pirinç Döner Castor Tekerlekler, Evrensel Caster, Tekerlek Çapı 25mm,

₺ 308.22

Uysal, düzgün yuvarlanan tekerlekler, garajınızdaki betonu çiğnemeden tüm düz yüzeyler boyunca akıcı bir şekilde hareket eder.Çelik standlarınızı istediğiniz herhangi bir alana ve diğer tehlikelere ve sıkıntılara kolayca konumlandırmak için sağlam bir çözümdür. ★Yüksek kalite : yüksek kaliteli pirinç tekerlekler, mini tekerlekler, cilalı yüzey, parlak renk, güzel ve şık, evinizi daha çekici hale getirin. ★Malzeme : Vida tekeri saf bakırdan yapılmıştır ve vida demirden yapılmıştır, yüksek sertlik, parlak renk, güzel ve şık, mükemmel işçilik, güçlü ve dayanıklıdır. ★Özellikler : Hassas tasarlanmış katı pirinç tekerlekler, sessiz, aşınmaya dayanıklı, pürüzsüz haddeleme, 360 derece döndürme ve iyi stabilite. ★Kurulumu kolay : Vidalı tekerleklerin kullanımı kolaydır ve pakette kısa sürede kolayca monte edilebilen vidalar bulunur.Sağlam mobilya tekerlekleri, yüksek sertlik, hasar yok, 360 derece döndürme, sessiz ve aşınmaya dayanıklı, pürüzsüz haddeleme, güçlü taşıma kapasitesi, sağlam ve sağlam, kullanımı güvenli!Retro tarzı, geleneksel işçilik, sadelik peşinde, pürüzsüz çizgiler, daha güzel ve practical.It geniş bir kullanım alanına sahiptir ve piyano ayakları, kanepeler, Çin tarzı mobilyalar, Avrupa tarzı mobilyalar, retro mobilyalar vb.Için kullanılabilir.manuel ölçüm Nedeniyle Pirinç casters Material : Pirinç + İron Wheel çapı : 2.5 cm Total yüksekliği : 6 cm Mounting tabak çapı : 2.8 cm Mounting plaka kalınlığı : 3 mm Screw uzunluğu : 2.7 cm Total yük : 150 KGPackage içerik : 4 tekerlerin bana bir Not özellikler : Adı : lütfen 12mm küçük bir hata izin verir.Monitör kalibrasyon, tutarsız ve fotoğrafta gösterilen maddenin rengi gerçek madde biraz farklı olabilir.Lütfen geçerli olana bakın.PARA İADE GARANTİSİ : Tüm castor wheels setleri, satın alma işleminizden memnun olmamanız durumunda %100 para iade garantisi ile satılmaktadır.Sadece bizimle iletişime geçin ve size geri ödeme yapacağız you.It çok basit!Ve her değerli müşteriye 24 saat çevrimiçi profesyonel talimat verebiliriz.

detaylı bilgi

Name:
Brass casters
Material:
Brass + Iron
Wheel diameter:
2.5 cm
Total height:
6 cm
Mounting plate diameter:
2.8 cm
Mounting plate thickness:
3 mm
Screw length:
2.7 cm
Total load:
150KG
Package content:
4 casters
◆Note:
Due to manual measurement, please allow a small error of 12mm. :
The monitor calibration is inconsistent, and the color of the item shown in the photo may be slightly different from the actual item. Please refer to the current one. :
MONEY BACK GUARANTEE:
All castor wheels sets are sold with a 100% money-back guarantee, just in case you're not happy with your purchase. Simply get in contact with us, and we shall refund you. It's so simple!And we could provide every precious customer the professional instruction online 24 hours.

Müşteri seçimi