• Taze
Erkek termal iç çamaşır seti USB elektrikli ısıtma uzun kollu üst + pantolon süper yumuşak taban ısınma takım elbise ile 20 ısıtma pedleri

Erkek termal iç çamaşır seti USB elektrikli ısıtma uzun kollu üst + pantolon süper yumuşak taban ısınma takım

₺ 383.97

Öğenin iade politikasını görmek için Boyut'u seçin.Pamuk içerir.Diğer kapanış. Fabric [Yüksek Kaliteli Kumaş] : sıcak ve rahat dokunuş hissi sağlayan yumuşak cilt dostu malzemeden yapılmış slim fit termal iç çamaşırı.Omuz, bel ve karın rahatsızlığını giderebilen diz,sırt ve bel ısıtmalı şarj edilebilir elektrikli termal iç çamaşırı. ◆ [Güvenlik Performansı] : Dahili karbon fiber ısıtma levhası, 3 saniye hızlı ısıtma ve 60°C'ye kadar çıkabilir. Kararlı performans, güvenli ve güvenilir, çevre dostu, yumuşak ve rahat.Tek tuşla anahtarlama ile beş vitesli ayar.Açmak veya kapatmak için üç saniye boyunca uzun basın. Heating [20 ısıtma Yastığı] : 10 ısıtma pedli ısıtmalı pantolon, geniş alan ısıtması için 10 ısıtma pedli ısıtmalı tişört, akıllı sıcaklık kontrolü.daha iyi sıcaklık için slim fit tasarım. [[Şarj Edilebilir ısı] : Soğuk havalarda uzun süreli yeniden kullanım için tasarlanmıştır.Tek başına veya katmanlı giyin.Açık havada, kayak, snowboard, avcılık, balıkçılık, bisiklet, bisiklet, kamp ve dondurucu depolarında çalışanlar için idealdir. friendly [Cilt dostu yıkanabilir] : Isıtma giysileri kan dolaşımını iyileştirmeye, metabolizmayı arttırmaya, kas sertliğini azaltmaya vb. Yardımcı olur.kanı harekete geçirmek ve vücudunuz için sıcak tutmak.Yaşlılarınız,sevgiliniz veya arkadaşlarınız için mükemmel bir hediye.En iyi Şükran Günü ve Noel hediyesi.Özellik : 1. Yüksek kaliteli malzemeler.Seçilmiş kumaşlar.Termal iç çamaşırı doğal malzemelerden üretilmiştir ve yumuşak ve cilt dostudur.2. Daha iyi ısıtma performansı.Geniş alan ısıtma ve karbon fiber ısıtma sıcaklığı 50 ℃ ' ye ulaşabilir.Isıtma kazağı güvenli ve radyasyon içermez ve geleneksel ısıtma kablolarından daha iyi ısıtma performansına sahiptir.Isıtma gövdesini 2 dakika ısıtmak için 60 saniye boyunca 3 saniye ısıtın.3. Üç sıcaklık ayarı.Kendi sıcaklık ayarına göre, kontrol düğmesine basın ve sıcaklığı ayarlamak için basın.4. Akıllı güç bankası.Akıllı mobil güç, sınırsız elektrikli giysiler.Özellikler : shown Material Adı : Elektrik iç çamaşırı set Status : Marka new Color : Ürün cep power Always (5 V2 A Mobil Güç önerilir) Yıkama talimatı : çıkarılabilir şarj cihazını çıkar ve nötr deterjan ile el yıkama ısı dağılımı için Mobil Güç ihtiyaç içermiyor 95% pamuk + 5% spandex, karbon fiber bundle Notes.Lütfen ovalamayın veya vurmayın it.It nötr hava ile kurutulduktan sonra kullanılabilir.Ürün ambalajı : (mobil güç dahil değil) Isıtma iç çamaşırı seti * 1 At son : 1. Işık ve ekran farkı nedeniyle, ürünün rengi resimden biraz farklı olabilir.2. Manuel ölçüm nedeniyle, lütfen 2-5 cm hataya izin verin.Size yardımcı olmak için en iyi ürün ve hizmetleri kullanacağız.Her müşterinin her gün mutlu olduğunu umuyoruz^_^.

detaylı bilgi

Name:
Electric underwear set
Status:
Brand new
Color as shown :
Material:
95% cotton + 5% spandex, carbon fiber bundle
Notes:
Product does not contain mobile power :
Always need mobile power to dissipate heat (5V2A mobile power is recommended) :
Washing instructions:
Take out the detachable charger and wash it by hand with neutral detergent. Please do not rub or knock it. It can be used after neutral air-drying. :
Product packaging:
(not including mobile power)
Heating underwear set*1 :
At last:
1. Due to the difference of light and screen, the color of the product may be slightly different from the picture. :
2. Due to manual measurement, please allow an error of 2-5cm. :
We will use the best products and services to help you. :
We hope every customer is happy every day^_^ :

Müşteri seçimi